Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Menü

Legális vidám holland bogyócskák

Legális vidám holland bogyócskák

,melynek őrleményéből serkentő ital készíthető...

Megérkezett kínálatunkba a holland Lázár többféle készítménye és mint azt tudjuk, ha Lázár feltámadott, akkor a feketebogyó főzete rád is jótékony hatással lesz... :-)

A kísérletező kedvűeknek ajánlom figyelmébe a Barista változatot. A kávékeverék összeállításánál az dominált, hogy illata és a Crema sűrűsége okot adjon a készítőnek arra, hogy különféle italvariációkat készítsen belőle. Íme a

  • LAZARRO BARISTA:

Lazarro Crema BArista

Aztán itt van Crema Shümli, ami a kivételesen nem holland pörkölési recept szerint készült, hanem a híres svájci receptúrával. Érdemes kipróbálni.

  • LAZARRO CREMA SCHÜMLI:

LAzarro Crema Schümli

És a kihagyhatatnla Espresso összeállítás 2 változata kerül terítékre. A Dark változat egy igazán sötét pörkölés, míg a "sima" espresso csomagolásában egy enyhébb 4/5-ös pörkölésű Arabica-Robusta kávékeveréket találunk. Ezek nagyon hasonlítanak a klasszikus olasz, mediterrán eszpresszó összeállításhoz Robusta dominanciával, Arabica ízjegyekkel kiegészülve.

  • LAZARRO ESPRESSO:

Lazarro Espresso

Az árak barátiak, nézzétek meg, válogassatok kedvetekre, és kedves egészségetekre!

  • LAZARRO ESPRESSO DARK ROAST:

Lazarro Espresso Dark Roast